Nazywam się Maciej Klebaniuk i od ponad 8 lat dbam o to, aby każdy projekt stanowił integralną wizytówkę Twojego potencjału.

Portrait of Maciej Klebaniuk

Od 2015 r. zawodowo zajmuję się tworzeniem produktów cyfrowych. Moja praca to pasja i przygoda, która trwa nieprzerwanie od czasów szkolnych.

Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie pracy w agencjach interaktywnych i reklamowych. Z przyjemnością mogłem w tym czasie realizować zlecenia dla klientów z Polski i zagranicy.

W ciągu lat perfekcyjnie opanowałem narzędzia pracy, takie jak Adobe After Effects, SketchApp czy Figma. Z dużą biegłością programuję front-end, wykorzystując frameworki takie jak Nuxt.js & Bootstrap, przy użyciu języków takich jak HTML5, CSS3.

Do dnia dzisiejszego zrealizowałem kilkadziesiąt projektów takich jak strony internetowe, aplikacje, skończywszy na animacjach czy kodowaniu dla marek takich jak: JustGYM, Volkswagen Group Polska, CH Posnania, CH Wroclavia, Cyfrowy Dialog.

Technologie z jakich korzystam w codziennej pracy:

FigmaSketchAppSlackBootstrapVisual Studio CodeMiroInVisionZeplinHTML5CSS3SASSVue.jsNuxtAdobe After EffectsAdobe PhotoshopAdobe Illustrator

W mojej pracy stawiam na stały rozwój. Interesują mnie nowe technologie, regularnie śledzę aktualizacje i nowe możliwości, które oferują poszczególne programy, aby następnie implementować nowoczesne rozwiązania do swoich realizacji. Każda nowa współpraca jest dla mnie motywacją do poszerzania własnej wiedzy oraz doskonalenia umiejętności w zakresie tworzenia design systemów i kształtowania graficznych ekosystemów dla różnorodnych marek.

Doświadczenie

 • Lipiec 2022 - Do teraz
  Własna działalność
 • Styczeń 2017 - Sierpień 2022
  UI/UX Designer – Manuco
 • Czerwiec 2017 - Luty 2021
  UI/Motion Designer – Expansja Advertising
 • Lipiec 2015 - Styczeń 2017
  Junior Graphic Designer – Visual Panda